Spawanie nierdzewki migomatem nie takie trudne, jak może się wydawać

Jaki jest najczęściej używany metal na świecie, który cechuje odporność na korozję i estetyczny wygląd? Oczywiście stal nierdzewna! Choć jednocześnie jest to wyjątkowo trudny materiał w obróbce, nie obawiaj się - w tym artykule odczarowujemy spawanie nierdzewki migomatem, byś zobaczył, jak możesz to dobrze zrobić! Oczywiście istnieje wiele sposobów i narzędzi, które to umożliwiają, ale migomat to najbardziej powszechne i najłatwiej dostępne z nich. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej o metodach spawania i tajnikach procesu obróbki stali. 

czytaj całość »
Jaki migomat wybrać do domu? Odpowiadamy!

Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem, czy zawodowcem, pewne jest, że jako pasjonat spawania staniesz w pewnym momencie przed wyborem migomatu. Możesz już nawet posiadać takie urządzenie w warsztacie, ale co, jeśli chciałbyś kontynuować prace w zaciszu swojego domu? Czy możesz używać ten sam sprzęt, czy lepiej wybrać inny, bardziej dostosowany do przestrzeni mieszkalnych? A jeśli kupować nowy, to jaki migomat do domu będzie odpowiedni? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule. Przychodzimy z pomocą i radzimy, co wybrać!

czytaj całość »
Jak prowadzić elektrodę podczas spawania? Przeczytaj wszystko, co musisz wiedzieć!
Jak prowadzić elektrodę podczas spawania? Przeczytaj wszystko, co musisz wiedzieć!

Spawanie jest bardzo precyzyjnym zadaniem, dlatego wszystkie kroki podczas wykonywania całego procesu mają znaczenie. Do zrobienia odpowiedniej jakości spoiny potrzebujesz właściwej grubości elektrody, dobranej prędkości przepływu gazu osłonowego oraz doświadczenia w tym, jak prowadzić elektrodę podczas spawania. Dzisiaj podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę, żeby sposób tworzenia spawu był profesjonalny!

czytaj całość »

Infolinia:

Telefon: 000 000 000

Email: example@example.com

więcej więcej
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl